"هر چقدر شما فالوور بیشتری داشته باشید، میزان دیده شدن و شدت تبلیغات شما بیشتر خواهد شد."

اینستاگرام یک پلتفرم جهت مشاهده تصاویر اشتراکی و ارسالی کاربران است، که می تواند لحظات ناب و خاص را در قالب عکس یا ویدیو ثبت کرده و آنرا با سایرین به اشتراک بگذارید.

اما این تنها کاربرد شبکه اجتماعی اینستاگرام نیست! با استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام شما می توانید محصولات و یا خدمات خود را به سایرین معرفی کرده و نمونه کارهای خود را به صورت تصویر یا ویدیو در این شبکه اجتماعی درج(پست) کنید.

چرا فالوور اينستاگرام بخريم؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ شما خیلی به صرفه و آسان است.

یکی از راهکارهایی که می توانید توسط آن محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید این است که از مشتریانی که خدمات یا محصولات شما را استفاده کرده اند و راضی هستند بخواهید که تصاویر خود را همراه با نظرشان برای شما ارسال کنند تا در صفحه اختصاصی خود در اینستاگرام آنها را درج کنید تا بتوانید به فرآیند اعتماد سازی و تبلیغ خود کمک کنید.

برای اینکه بتوانید بخوبی دیده شوید و تبلیغات شما اثربخش باشد حتما باید در اینستاگرام فالوور داشته باشید با دارا بودن فالوور شما هم می توانید شناخته شوید و اینکه اگر این فالوورها از شما هم خرید موفقی داشته باشند می توانند به عنوان یک برند مطمئن روی کار شما حساب کنند.

با خرید فالوور اینستاگرام چه اتفاقی برای صفحه ی ما می افتد؟

شما زمانی که برای معرفی محصولات و خدمات خود از اینستاگرام استفاده می کنید حتما می دانید که فالوور در این شبکه ی اجتماعی بسیار مهم و حیاتی است هرچقدر فالوور شما بیشتر باشد شانس دیده شدن و فروش شما نیز افزایش پیدا می کند.

زمانی که شما برای خرید فالوور اینستاگرام اقدام می کنید باید بدانید که دیگر نگرانی در ارتباط با جذب فالوورهای هدفمند نخواهید داشت و یک ربات فعالیت های شما را انجام داده و شما فقط بر روند جذب و پاسخگویی به مشتریان تمرکز خواهید داشت.

اما اینکه ربات چه ویژگی ها و امکاناتی داشته باشد نیز بسیار مهم است که در یک پست جداگانه در مورد آن نیز حتما به طور مفصل توضیح خواهیم داد، فقط به عنوان مقدمه ی ابتدایی که از این موضوع باید در ذهن داشته باشید این است که شما فالوورهای اینستاگرام خود را باید به صورت زمان بندی های مشخص بر اساس هشتگ، لوکیشن و یا صفحات مرتبط با کارتان جذب کنید.

و به این صورت درصد هدفمندی صفحه شما بالاتر برود و مخاطبان صفحه ای را مشاهده کنند که به آن علاقه مند هستند و هم اینکه ربات به صورت شبیه ساز انسان فعالیت کرده و به مرور زمان فالوورها را برای شما جذب کند و جذب فالوور به صورت یکباره نباشد که اینستاگرام به آن شک کرده و اکانت شما را از ادامه فعالیت ها متوقف کند. 

آیا خرید فالوور برای اینستاگرام مهم است؟

چرا فالوور اينستاگرام بخريم؟

اگر شما بتوانید به صورت اصولی و هدفمند از این شبکه ی اجتماعی استفاده کنید ما به شما قول می دهیم که در تجارت شما می تواند بسیار به شما کمک کند و باعث می شود که شهرت شما در این شبکه اجتماعی بیشتر شده و تجارت خود را به سمت موفقیت سوق دهید.

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعال و در حال کسب در آمد از آن هستند می گویند: خیلی از صاحبان کسب و کارها فعالیت های خود را به سمت اینستاگرام آورده اند تا با استفاده از این پلتفرم خودشان را بهتر به سمع و نظر مخاطبان برسانند.


شما هم می توانید برای شروع به معرفی خود و یا محصولاتتان از خرید فالوور اینستاگرام شروع کنید.

البته ناگفته نماند که راه های دیگری هم برای جذب فالوور وجود دارد که دارای استراتژی و برنامه متفاوتی است. مانند فالوو کردن دیگران، پست کردن تصاویر و به اشتراک گذاری آنها با سایرین در شبکه های اجتماعی، کامنت گذاری و لایک زدن که باعث افزایش فالوور می شود ولی باید بدانید اینگونه روش ها بسیار زمان برده و باعث می شود برای رسیدن به فالوور دلخواه در بازه های زمانی مناسب نباشد.

بهترین استراتژی در جهت جذب فالوور به میزان دلخواه، خرید فالوور اینستاگرام می باشد بخصوص اگر شما بتازگی اکانت اینستاگرام ایجاد کرده و در صفحه خود فعالیت می کنید.


اما یک سوالی در این میان مطرح می شود چرا مسئله ی خرید فالوور اینستاگرام یا اصلا فالوور زیاد داشتن در اینستاگرام بسیار مهم است؟

چون بسیاری از کاربران زمانی که با صفحه شما برخورد می کنند و پست های شما را مشاهده می کنند تعداد فالوورهای شما را نیز حتما بررسی می کنند که اگر تعداد آنها بالاتر باشند ترغیب شده و شما را حتما فالوو یا اصطلاحا دنبال می کنند.

دقت داشته باشید که در خرید فالوور اینستاگرام محدودیتی در تعداد آنها وجود ندارد بعضی از پکیج های خرید فالوور به تعداد 100 و بعضی از پکیج ها 1000 تایی ارائه می شوند که می توان با انتخاب یکی از این پکیج ها و با توجه میزان بودجه خود فالوورها را سفارش دهید، توجه داشته باشید که پکیج ها بسیار متنوع و بیشتر هستند و این موضوع بستگی به جایی که قرار است فالوورها را خریداری کنید دارد. حتما در صورت نیاز از فروشنده بخواهید که پکیج های دیگری را که متنوع هستند نیز به شما معرفی کند.

سعی کنید فالوور اینستاگرام را از سایتی که معتبر و شناخته شده است خرید کنید، اگر نیاز دارید که پکیج های متنوع فالوور اینستاگرام را به همراه قیمت مناسب، پشتیبانی و ارائه مشاوره جهت بهتر دیده شدن خود در اینستاگرام تهیه کنید می توانید از صفحه خرید فالوور اینستاگرام بهسا اقدام کنید. ربات بهسا که توسط بهسا وب برنامه نویسی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته،  از استقبال زیادی روبه رو شده است و شما می توانید به راحتی پکیج مورد نظر خود را سفارش داده و بعد از پرداخت ربات به صورت اتوماتیک به صفحه مورد نظر شما متصل شده و فرآیند جذب فالوور اینستاگرام را شروع می کند. 

نکته: صرف زمان برای ساخت یک پروفایل حرفه ای در اینستاگرام می تواند سرمایه گذاری عالی در فضای آنلاین باشد.


اهمیت خرید فالوور اینستاگرام به روایت یک داستان:

برای اینکه به بحث اهمیت اینستاگرام در فضای آنلاین بپردازیم، داستان زیر را باهم بررسی می کنیم:

فردی به نام علی مایل است برای خود یک ساعت شیک و مناسبی را خریداری کند ولی با گشت و گذار در فضاهای مختلف(فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی) که به آن دسترسی دارد نتوانسته است که مدل دلخواه خود را بیابد و آنرا خریداری بکند.

او پیش خود می گوید: در اینستاگرام هم می توانم جستجو کنم!! و به دنبال پست مورد نظر خود باشم، پس بهتر است در قسمت جستجوی اینستاگرام #ساعت را وارد کنم، سپس با این روش جستجو به صفحات زیادی می رسد که در زمینه ساعت فعالیت می کنند، اغلب یا فروشنده هستند یا مدل های خود را به معرض نمایش گذاشته اند تا بحث برندسازی را پوشش داده و کاربران با مراجعه حضوری به فروشگاه بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

علی با مشاهده یکی از تصاویری که در اینستاگرام پست شده است علاقه مند می شود بر روی آن کلیک کند تا بتواند توضیحات بیشتری از آن محصول را مشاهده کند.زمانی که توضیحات مربوط به ساعت را مطالعه کرد برای اطمینان از فروشنده آن، پروفایل شرکت یا فروشگاهی که این ساعت ها را برای فروش گذاشته است بررسی می کند و او مشاهده می کند که در پروفایل اینستاگرام شماره های تماس، آدرس وب سایت و آدرس دقیق فروشگاه یا شرکت درج شده است.

سپس مشغول بررسی سایر تصاویر آن پروفایل می شود تا بتواند مدل های دیگری را ببینید و در این میان چیزی توجه علی را جلب می کند و آن هم میزان دنبال کننده و لایک و کامنت هایی است که در پایین هر پست به خوبی خودنمایی می کنند. علی تصمیم قطعی می گیرد که یکی از این ساعت ها را خریداری کرده و به ساعتی دلخواه خود برسد، او سریعا با کلیک بر روی لینکی که در پروفایل اینستاگرام وجود دارد سفارش خود را از طریق سایت ثبت می کند و خرید خود را انجام می دهد و به راحتی به ساعت دلخواه خود می رسد. 


کسب اعتبار در شبکه های اجتماعی حیاتی است، اما باید بدانید که برخی از شبکه های اجتماعی در سئو سایت شما نیز تاثیر گذار هستند و برخی دیگر مانند تلگرام و اینستاگرام در سئو و بهینه سازی سایت شما تاثیر چندانی نخواهند داشت پس بهتر است در هر دو نوع شبکه حضور داشته باشید.


در واقع می توان به این شکل هم بررسی کرد که داشتن یک پروفایل در اینستاگرام می تواند برای برند و کسب و کار شما موفقیت های زیادی را به ارمغان بیاورد.اگر شما بتوانید با توجه به ساختار کسب و کار خود تصاویر و ویدوهای جذابی تهیه کنید و آنرا در پروفایل خود قرار دهید می توانید مشتریان بسیار زیادی را تحت تاثیر فعالیت ها و محصولات خود قرار دهید به طوری که آنها ترغیب شده و حتی برای یکبار هم که شده از محصولات شما استفاده کنند.

یک نکته ی مهم که باید حتما در این قسمت مقاله بدانید این است که شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یک راه مناسب برای نمایش برند و محصولات و تجارت شما می باشد و باعث می شود مشتریان شما از حالت دفاعی که در زمان خرید به خودشان می گیرند فاصله گرفته و حس ناخوشایند فقط فروختن محصول به آنها را نخواهند داشت و باعث می شود که حق انتخاب داشته و بخوبی فعالیت ها و ساختار تجارت شما را زیر نظر داشته باشند.

در اینستاگرام هدف فقط فروش بیشتر نیست، هدف اصلی معرفی برند یا همان برندسازی و کسب اعتبار در شبکه های اجتماعی است که با این تکنیک شما می توانید کاربران زیادی را جذب پروفایل خود کنید تا بتوانند بعد از مشاهده محصولات به سایت شما سر زده و از شما خرید کنند و بعد از رضایت بخش بودن خرید نظراتشان را می توانید در پروفایل خود قرار دهید تا سایر کاربران این روند را مشاهده کرده و شما را به کاربران دیگر معرفی کنند که این کار باعث کسب اعتبار و بازاریابی دهان به دهان نسبت به کسب و کار و تجارت شما می شود.