بایگانی نوشته‌ها

13 امکاناتی که برای طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه کنید!

13 امکاناتی که برای طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه کنید!

اگر قصد دارید شرکت خودتان را آنلاین کنید، به جای درستی آمده اید. ما در بهسا وب به مدیران شرکت ها کمک می کنیم در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه وبسایت شرکتی خود را راه اندازی کرده و از افزایش فروش اینترنتی لذت ببرند. 

راهنمای 0 تا 100 طراحی سایت پزشکی

راهنمای 0 تا 100 طراحی سایت پزشکی

این روزها کمتر کسی را پیدا می کنید که در فضای آنلاین حضور نداشته باشد. با رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی و همینطور شبکه های اجتماعی، بسیاری از مردم بیشترین فعالیت های خود را در طول روز با اینترنت و سایت های مختلف انجام می دهند به همین دلیل اگر کسب و کاری در فضای آنلاین حضور نداشته باشد مطمئنا با شکست روبرو خواهد شد.  

چگونه سایتی مشابه دیجی کالا داشته باشیم؟

چگونه سایتی مشابه دیجی کالا داشته باشیم؟

دیجی کالا یکی از فروشگاه های بزرگ ایترنتی ایران است که روزانه بیش از 2 میلیون بازدید کننده دارد و 70 درصد از سهم فروش اینترنتی را به خود اختصاص داده است. اگر می خواهید وب سایت موفقی مانند دیجی کالا داشته باشید پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

معرفی پلتفرم آموزش زبان آنلاین استاد زبان

معرفی پلتفرم آموزش زبان آنلاین استاد زبان

سامانه «استاد زبان» یک مرجع تعاملی آموزش زبان انگلیسی، زبان ترکی استانبولی، زبان فرانسه و زبان آلمانی برای فارسی زبانان است که با فراهم آوردن بستری جذاب، مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی را با کمترین هزینه و بالاترین استاندارها ارائه می‌‌کند.

توسعه کسب و کارتان را آغاز کنید.

طراحی سایت

اطلاعات بیش‌تر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

اگر بتازگی قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید یا می خواهید کسب و کار فیزیکی خودتان را به کسب و کار آنلاین تبدیل کنید، همین الان با ما تماس بگیرید تا مشاوران بهسا وب به صورت رایگان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
اطلاعات بیش‌تر
همین حالا کسب و کار پر سود خود را آغاز کنید، ما در کنار شما هستیم.

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.