به دنبال شغلی آسان و پردرآمد هستید؟

نماینده ما شوید، پول پارو کنید!

بدون نیاز به سرمایه گذاری زیاد و زیرساخت های فنی، فقط با یک اینترنت پرسرعت و کامپیوتر، شرکت طراحی سایت خودتان را راه اندازی کنید و به کسب درآمد بپردازید. در کلیه پنل های نمایندگی هیچ نامی از بهسا وب درج نمی شود.

درخواست مشاوره مشاوره تلفنی 09302891978
آماده اید کسب و کار پر سودی را آغاز کنید؟ منابع درآمد خود را از پنل نمایندگی شناسایی کنید!

نحوه درآمد نمایندگی طراحی سایت

فروش وبسایت و فروشگاه

اولین منبع درآمد شما فروش وب سایت و فروشگاه اینترنتی است. کاربران شما براحتی می توانند سایت و فروشگاه اینترنتی خودشان را بر روی سامانه شما راه اندازی کنند. 

تمدید کاربران

کاربران شما مشتریان همیشگی شما خواهند شد، براحتی می توانید با هر تمدید سود قابل توجهی به دست بیاورید. تمدیدها به صورت سالیانه می باشد، پس سود شما تضمین شده است.

طراحی اختصاصی

می توانید برای مشتریان ویژه خود طراحی سایت اختصاصی انجام دهید، اگر تیم ندارید نگران نباشید تیم ما آماده است تا سفارشات شما را با نام برندتان انجام دهد، می توانید به ما اعتماد کنید. 

خدمات ارزش افزوده

مشتریان شما در کنار راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی نیاز به تبلیغات، سئو، تولید محتوا و ... خواهند داشت که می توانید بر روی درآمد شگفت انگیز آن حساب کنید. ما به شما کمک می کنیم پروژه ها عالی اجرا شوند.

ما همواره در حال پیشرفت هستیم... 

برخی از امکانات سامانه نمایندگی سایت ساز + فروشگاه ساز بهسا وب

مدیریت بسته ها

بسته های دلخواه با قیمت مورد نظرتان را در سامانه ایجاد کنید و شروع به کسب درآمد کنید. بر اساس نیاز مشتریان نیز می توانید بسته تعریف کنید.

گزارش فعالیت کاربران

براحتی در پنل مدیریتی می توانید فعالیت های لحظه ای کاربران را مشاهده کنید و دسترسی های لازم را اعمال کنید. گزارش فعالیت ها به مدیریت شما کمک می کند.

دسترسی به قالب ها

شما می توانید به کلیه قالب های رایگان بهسا وب دسترسی داشته باشید، قالب هایی بهینه با کپی رایت اختصاصی برندشما، برای مشتریانتان

پشتیبانی

می توانید از طریق سیستم اختصاصی تیکت به سوالات مشتریان پاسخ دهید، با ثبت هر تیکت یک اس ام اس اطلاع رسانی برای نماینده ارسال می شود.

جای نگرانی وجود ندارد! فقط شروع کنید...

امکانات سامانه

شما در سامانه نمایندگی بهسا وب هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت، تمامی کارهای فنی و اجرایی توسط ما انجام می شود و شما می بایست تمرکزتان را بر روی فروش و تبلیغات بگذارید. به همین راحتی! 
فروش وبسایت
بر اساس سیاست های قیمت گذاری بهسا وب، سود حاصل از فروش شما به صورت ماهیانه 50 تا 65 درصد خواهد بود. 
تمدید وب سایت
کلیه پکیج های مشتریان در سال های بعد با 30 درصد تخفیف تمدید می شوند، شما می توانید از این موقعیت استفاده کنید و بهای تمام شده کمتری پرداخت کنید. 
خدمات ارزش افزوده
شما می توانید با فروش پکیج های طراحی سایت اختصاصی، سئو، تبلیغات اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ اس ام اس مارکتینگ و... سود مناسبی در کنار طراحی سایت به دست بیاورید.
جمع بندی نهایی

اگر دانش آموز، دانشجو، خانه دار، بازنشسته هستید یا به دنبال شغل دوم هستید، پیشنهاد می کنیم از این فرصت استفاده کنید.

هزینه اخذ نمایندگی

نمایندگی فروش کامل

10,000,000 تومان
هزینه ای که پرداخت می کنید یک سرمایه گذاری مدرن، با سودآوری بالا و بازگشت هزینه سریع است. نیازی نیست نگران از دست رفتن سرمایه باشید، به شما آموزش می دهیم که چگونه به موفقیت برسید.
نماینده می شوم شروع کنید، یاد بگیرید، پول پارو کنید!
دوستی و همکاری بلند مدت ما از اینجا آغاز می شود...

بعد از تهیه پکیج نمایندگی چه می شود؟

بعد از صحبت های نهایی با کارشناسان بهسا وب و تهیه پکیج نمایندگی، شما به دوره آموزشی رایگان و اختصاصی ویژه نمایندگان اضافه می شوید که بعد از به پایان رسیدن دوره، کسب و کار پولساز خودتان را توسعه دهید و بدرخشید.
آموزش کار با سامانه بهسا وب
آموزش دیجیتال مارکتینگ ویژه نمایندگان
پشتیبانی دائمی و رایگان بهسا وب
وبینارهای اینترنتی رایگان ویژه نمایندگان
مطمئن باشید از پیشنهاد ما پشیمان نخواهید شد.

سوالات مشتریان

ما در کنار شما هستیم

نمایندگی بر روی چه آدرس اینترنتی قرار می گیرد؟

نمایندگی شما بر روی آدرس اینترنتی دلخواه شما قرار می گیرد. توجه داشته باشید که آدرس اینترنتی می بایست توسط خودتان ثبت شود.
مثال: www.test.com (بدون درج نام بهسا وب - کاملا رسمی) 

آیا بهسا وب تضمین می کند به فروش بسیار خوبی برسیم؟

مسلما شما هر کسب و کاری راه اندازی کنید باید تلاش کنید تا برند خودتان را معرفی کنید و به فروش بیشتر دست پیدا کنید. بهسا وب به شما در به دست آوردن سود یا درآمد عالی تضمین نمی دهد، زیرا به دست آوردن سود و درآمد عالی مستلزم تلاش و برنامه ریزی های دقیق از سوی نماینده است. اما بهسا وب تضمین می دهد که به شما کمک کند تا روزهای اولیه شروع کسب و کارتان را به آسانی پشت سر بگذارید.

پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی بر عهده چه کسی است؟

پشتیبانی کلیه نمایندگان محترم بر عهده بهسا وب است و پشتیبانی کاربران نمایندگان بر عهده خود نمایندگان خواهد بود. 

آیا امکان غیرفعالسازی نمایندگی وجود دارد؟

بله، شما می توانید در طی 30 روز پس از خرید پکیج نمایندگی،  درخواست غیرفعالسازی را اعلام کنید تا هزینه به حساب شما واریز شود.  

آیا برای این کار نیاز به ثبت شرکت داریم؟

اگر قصد برندسازی بسیار گسترده دارید، پیشنهاد می کنیم که شرکت ثبت کنید، اما اگر می خواهید به صورت فریلنسری فعالیت کنید نیاز به ثبت شرکت نیست. در هر دو صورت باید اینماد و مجوزات لازم اینترنتی را دریافت کنید.

آخرین نوشته‌ها

همین حالا کسب و کار پر سود خود را آغاز کنید، ما در کنار شما هستیم.

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.