این روزها کمتر کسی را پیدا می کنید که در فضای آنلاین حضور نداشته باشد. با رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی و همینطور شبکه های اجتماعی، بسیاری از مردم بیشترین فعالیت های خود را در طول روز با اینترنت و سایت های مختلف انجام می دهند و اگر کسب و کاری در فضای آنلاین حضور نداشته باشد مطمئنا با شکست روبرو خواهد شد.

یکی از کسب و کارهایی که قرار است در این مقاله درباره آن صحبت کنیم، کسب و کار خدمات پزشکی، بیمارستان و کلینیک ها هستند. در ادامه قصد داریم راهنمای 0 تا 100 پروسه طراحی سایت پزشکی برای پزشکان، کلینیک ها، بیمارستان ها به صورت کامل و شفاف شرح دهیم تا بتوانید از فضای آنلاین به مناسبترین شکل ممکن استفاده کرده و کسب و کار خود را توسعه دهید. 

همانطور که می دانید این روزها نزدیک به 90 درصد مردم برای انجام امور روزانه خود به اینترنت سر می زنند و جستجوهای مختلفی انجام می دهند. اگر کاربران به دنبال پزشک، کلینیک یا بیمارستان باشند و شما در میان نتایج حضور نداشته باشید! چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ 

بله درست حدس زده اید! براحتی کاربران به سمت پزشک، کلینیک یا بیمارستانی جذب خواهند شد که در فضای آنلاین پایگاه رسمی و قوی(وبسایت) برای خود ایجاد کرده است و از طریق این وب سایت، سعی در جذب بیماران و مراجعه کنندگان بسیاری دارند و طبیعتا هر مراجعه کننده مساوی است با رشد و توسعه کسب و کار و موفقیت آن پزشک در دنیای حرفه ای. 

حضور در فضای آنلاین باعث افزایش اعتماد در بین کاربران می شود و باعث می شود اعتبار شما در مقایسه با سایر رقبا که هنوز از این فرصت استفاده نکرده اند و به صورت سنتی در حال فعالیت هستند افزایش پیدا کند. در کنار این موارد شما می توانید از طریق وب سایت خود خدمات بسیار زیادی به کاربران ارائه دهید که در ادامه به توضیح مفصل آنها می پردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همین امروز طراحی سایت پزشکی خود را در برنامه ریزی کاری بگنجانید و در اولین فرصت اقدامات لازم را انجام دهید.

سوالی در ارتباط با طراحی سایت پزشکی دارید؟  09302891978 (پشتیبانی بهسا وب)

وب سایت پزشکان باید چه امکاناتی داشته باشد؟

شما باید برای طراحی سایت پزشکی خود از سیستمی استفاده کنید که پاسخگوی نیازهای تخصصی شما باشد. طراحی سایت پزشکی یکی از خدماتی است که سامانه بهسا وب به صورت حرفه ای انجام می دهد. در ادامه درباره امکاناتی که قالب پزشکی باید داشته باشد اشاره می کنیم:

1) ثبت دامنه اختصاصی: 

اگر بخواهیم به طور خلاصه درباره دامنه توضیحاتی ارائه دهیم باید بگوییم دامنه همان نام وب سایت شماست. همانطور که هر انسان دارای یک نام مشخص است وب سایت نیز باید دارای یک نام مشخص باشد که به آن اصطلاحا دامنه گفته می شود. 

اغلب پزشکان دامنه خود را با نام خودشان تهیه می کنند، به صورت زیر: 

dralizadeh.com یا drmohseni.ir 

پیشنهاد می کنیم اگر پزشک هستید و برای خود مطب اختصاصی دارید از نام خودتان برای ثبت دامنه استفاده کنید. ما برای شما با یک تعرفه مناسب می توانیم دامنه com را در کمترین زمان ممکن ثبت کنیم. 

2) درخواست وقت ملاقات:

شما می توانید با استفاه از فرم سازهای بهسا وب در کمترین زمان ممکن فرم هایی ایجاد کنید که بیماران اطلاعات خودشان را در آن وارد کرده و به دست شما برسد تا پردازش های مختلفی بر روی اطلاعات آنها انجام شود. 

به عنوان مثال می توانید فرم رزرو نوبت آنلاین، رزرو نوبت آنلاین + پرداخت هزینه ویزیت، ایجاد پرونده بیماران و غیره را به صورت آنلاین در سامانه بهسا وب بسازید.

3) اخبار و مقالات پزشکی:

شما می توانید جدیدترین اخبار علم پزشکی را از طریق وبلاگی که در اختیارتان قرار می گیرد به مخاطبان خود ارائه کنید. با تولید محتوا و نوشتن مقاله های کاربردی می توانید از طریق گوگل روزانه هزاران کاربر را به سمت سایت خود جذب کنید و بدون نیاز به هزینه های سرسام آور تبلیغات می توانید بازخورد بسیار عالی از وب سایت خود داشته باشید. 

اما این گوشه ای از مزایای داشتن وبلاگ است، شما می توانید با تولید ویدیو از عمل های جراحی و جلسات مشاوره با بیماران و قرار دادن آنها در گالری وب سایت خود پروفایل بسیار کاملی از نمونه کارهای خود بسازید و در دسترس کاربران دیگر قرار دهید. 

4) ارائه دسترسی به منشی:

شما (پزشک) به عنوان مدیر اصلی سیستم می توانید به منشی و سایر نیروهای کلینیک خود دسترسی لازم برای مدیریت وب سایت، مدیریت نوبت ها، مدیریت واریزی ها و غیره را بدهید و کنترل مستقیم بر روی فعالیت آنها داشته باشید. 

در پنل حرفه ای که از سامانه بهسا وب دریافت می کنید، تمامی فعالیت های نیروهای همکار به صورت لحظه ای ثبت شده و شما می توانید براحتی آنها را پیگیری کنید. 

5) مدیریت حرفه ای: 

توجه داشته باشید که شما بعد از خریداری پکیج مورد نظر از سامانه بهسا وب، پنل مدیریتی کامل و حرفه ای را دریافت خواهید کرد و سامانه بهسا وب هیچگونه دخل و تصرفی در نحوه مدیریت شما یا پنل اختصاصی شما نخواهد داشت. 

شما با دریافت پنل اختصاصی می توانید براحتی به کلیه اجزای وب سایت خود دسترسی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن تغییرات لازم را بر روی وب سایت خود اعمال کنید. در سامانه سایت ساز بهسا وب، هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و همه چیز برای موفقیت کسب و کار اینترنتی شما آماده است. 

توجه: بسیاری از کاربران بهسا وب در طی تماس های متعددی سوال می کنند که آیا برای استفاده از این سامانه نیاز به طی دوره های آموزشی خاصی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، شما نیاز به آموزش ندارید زیرا در پنل همه موارد به صورت کامل و ساده مشخص شده اند و اگر در هر قسمت نیاز به راهنمایی داشته باشید می توانید با شماره مستقیم پشتیبانی بهسا وب: 09302891978 تماس حاصل نمایید تا به شما کمک کنیم تغییرات دلخواه خود را بر روی سایت اعمال کنید. 

6) ایمیل اختصاصی:

با استفاده از ایمیل های اختصاصی مانند info@drmenzi.com اعتبار خودتان را در بین همکاران و بیماران افزایش دهید. در سامانه بهسا وب این قابلیت وجود دارد که شما ایمیل اختصاصی با دامنه وب سایت خودتان تعریف و از آن استفاده کنید. 

می توانید ایمیل اختصاصی خود را بر روی کارت ویزیت یا بروشور کلینیک درج کرده و از آن برای ارتباط با بیماران استفاده کنید. 

7) آمارگیر پیشرفته:

با آمارگیر پیشرفته بهسا وب شما می توانید براحتی به سوالات زیر پاسخ واضح بدهید:

  1. آمار دقیق بازدیدکننده های وب سایت شما چقدر است؟
  2. چگونه با وب سایت شما آشنا شده اند؟
  3. در کدام شهر یا کشور زندگی می کنند؟ 
  4. میانگین سن مخاطبان وب سایت شما چقدر است؟ 
  5. بیشترین درصد جنسیت، متعلق به آقایان است یا بانوان؟ 
  6. و غیره

با شناخت دقیق این موارد می توانید برای توسعه کسب و کار خودتان برنامه های بسیار زیادی تدارک ببینید. دسترسی به این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا قدم بعدی کسب و کار خود را با اطمینان بردارید و همچنین می توانید با استفاده از داده های موجود کمپین های تبلیغاتی هدفمندی بسازید که بازخورد بسیار زیادی برای شما در سطح وب داشته باشد. 

توجه: این اطلاعات بدون هیچگونه دستکاری از جانب بهسا وب،  در پنل اختصاصی شما قابل بررسی است و می توانید آمار دقیق وب سایت خود را براحتی مشاهده کنید. 

8) در گوگل دیده شوید: 

هیچ کاربری نمی تواند گوگل را نادیده بگیرد! مطمئن باشید اگر وب سایتی ایجاد کرده اید که به صورت اصولی در حال فعالیت است، گوگل نمی گذارد شما بدون مشتری بمانید. پس با ایجاد وب سایت و فعالیت اصولی شما می توانید مطمئن باشید که شکست کسب و کار اینترنتی شما در فضای آنلاین بسیار پایین خواهد بود. 

داشتن وب سایتی با قالب های بهینه سازی شده (با بروزرسانی های مستمر) و سرورهایی قدرتمند و سرعت لود عالی می تواند تضمین کیفیت بهسا وب باشد. 

محرمانگی دسترسی به اطلاعات:

بسیاری از کلینیک ها، پزشکان یا بیمارستان ها برای راه اندازی سایت دچار تردید هستند و از ما سوال می کنند که آیا شما به اطلاعات بیماران ما دسترسی خواهید داشت؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. 

زیرا تمامی فعالیت هایی که بر روی وب سایت خود انجام می دهید و فرم های دریافت اطلاعاتی که برای ارتباط با مخاطبین طراحی می کنید، به صورت کاملا مستقیم به صندوق پیام های شما در پنل اختصاصی خودتان وارد شده و تیم بهسا وب هیچگونه دسترسی به آن نخواهد داشت. 

پس با خیال راحت می توانید از این سیستم استفاده کنید و ما در سامانه بهسا وب، حفظ محرمانگی اطلاعات شما را تضمین می کنیم. 

آیا سامانه شما ایمن است؟

کلیه وب سایت ها در سامانه بهسا وب دارای امنیت بسیار بالایی هستند و هیچگونه اتفاقی از لحاظ هک شدن سرورها و موارد مشابه رخ نمی دهد و کلیه اطلاعات کاربران به صورت حفاظت شده با بک آپ های لحظه ای ذخیره می شود. باید توجه داشته باشید که قسمتی از تامین امنیت بر عهده سامانه بهسا وب است و قسمتی بر عهده خود مشتری، اما به طور کلی ما با استفاده از متخصصین و ابزارهای لازم دائما موارد امنیتی را بررسی و آنها را ارتقاء می دهیم. 


انتخاب قالب پزشکی، ظاهر حرفه ای داشته باشید:

طراحی سایت پزشکی با قالب پزشکی بهسا وب

همیشه شنیده ایم که می گویند: "ظاهر خوب بسیار تاثیر گذار است" شما علاوه بر اینکه می بایست به ظاهر فیزیکی خود به عنوان یک پزشک یا فرد موفق اهمیت دهید می بایست به ظاهر وب سایت خود نیز حساس باشید. 

باید با بررسی قالب مناسب و امکانات قابل قبول یک وب سایت بی نظیر و خاص برای مشتریان خود راه اندازی کنید تا بتوانید درصد مشارکت آنها در سایت را افزایش دهید. مطمئن باشید هرچقدر به زیبایی قالب و کاربرپسند بودن آن اهمیت دهید به همان میزان موفقیت شما نسبت به رقبا افزایش پیدا می کند. 

زیرا اولین چیزی که مشتری در تعامل با شما به آن برخورد می کند ظاهر وب سایت شماست و اگر وب سایت شلوغ و غیراصولی داشته باشید، مطمئنا در کمترین زمان ممکن کاربر وب سایت شما را ترک خواهد کرد و این به عنوان یک ضرر برای کسب و کار شما محسوب خواهد شد. 

توجه: شما در زمان استفاده از سامانه بهسا وب، براحتی می توانید به کلیه قالب های این سامانه دسترسی داشته باشید و با استفاده از خلاقیت خودتان وب سایت مد نظرتان را به شکلی طراحی کنید که فکر می کنید برای کار شما مناسب است. 

یشنهاد: اما اگر از بهسا وب می خواهید پیشنهادی برای شروع به شما ارائه بدهد، ما پیشنهاد می کنیم از قالب پزشکی سینا که با کلیک بر روی لینک: مشاهده قالب پزشکی سینا می توانید پیش نمایش کاملی از قالب پیشنهادی بهسا وب داشته باشید را بررسی کنید. 

کدام تعرفه بهسا وب مناسب طراحی سایت پزشکی است؟ 

تعرفه طراحی سایت پزشکی با سامانه بهسا وب

برای اینکه بتوانید از قالب پزشکی و امکانات کامل آن برای کلینیک یا بیمارستان خود استفاده بکنید، پیشنهاد می کنیم از بسته های تجاری یا پیشرفته استفاده کنید. این دو پکیج کاملترین امکانات سامانه بهسا وب را شامل می شوند.

طراحی سایت پزشکی با چند کلیک: 

تنها چند مرحله تا ساخت یک وب سایت پولساز و معتبر فاصله دارید، تمامی مراحل را طی کنید، ما به شما کمک می کنیم. 

اگر به طور قطعی تصمیم گرفته اید که حضور خود را در فضای آنلاین پر رنگ کنید و تاثیر گذار باشید تا مخاطبان هدفمندی جذب کنید، می بایست مسیر موفقیت زیر را طی کنید: 

1) انتخاب تعرفه مناسب: 

با مراجعه به لینک behsaweb.com/packages ( بر روی لینک کلیک کنید)، وارد صفحه تعرفه های بهسا وب می شوید و می توانید یکی از تعرفه های دلخواه خود را انتخاب کنید. با توجه به توضیحاتی که در ابتدای مقاله داده شد، برای طراحی سایت پزشکی، پیشنهاد می کنیم از پکیج های تجاری یا پیشرفته استفاده کنید. 

2) انتخاب قالب: 

بعد از انتخاب تعرفه وارد صفحه قالب های بهسا وب به آدرس behsaweb.com/templates می شوید، در این صفحه می توانید قالب سینا یکی از قالب های پزشکی حرفه ای، ریسپانسیو و بهینه شده سامانه بهسا وب را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. 

توجه بفرمایید: استفاده از کلیه قالب های سامانه بهسا وب رایگان بوده و هیچ هزینه در ازای ارائه قالب از مشتریان دریافت نمی شود، از طرفی شما بعد از خریداری پکیج در پنل کاربری خود به کلیه قالب های بهسا وب به صورت کدباز دسترسی خواهید داشت و براحتی می توانید تغییرات دلخواه خودتان را بر روی سایت اعمال کنید. 

توجه: نیازی به تخصص در کدنویسی نیست، تمامی قسمت های سایت را می توانید با گزینه های تعبیه شده ویرایش کنید و در کمترین زمان ممکن کلیه بخش ها را تغییر دهید. 

3) ثبت نام: 

بعد از انتخاب قالب وارد بخش ثبت نام خواهید شد، با تکمیل فرم ثبت نام وب سایت یا فروشگاه شما در سامانه بهسا وب ایجاد می شود و می توانید وارد کنترل پنل مدیریت شوید. 

توجه داشته باشید که فرم با اطلاعات صحیح تکمیل کنید زیرا در زمان بروز هرگونه مشکلی با اطلاعاتی که در پنل ثبت کرده اید خدمات پشتیبانی ارائه خواهد شد. 

4) ورود به پنل مدیریت:

پس از ورود به پنل مدیریت می توانید گزارشات مهم و روزانه خود را به ترتیب مشاهده کنید. اگر قصد دارید پکیج مورد نظر خود را خریداری کنید، بر روی آیکون تیک که در سمت چپ منوی بالا قرار دارد کلیک کنید و بسته خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه فعالسازی کلیک کنید، چند لحظه صبر کنید تا به درگاه بانک متصل شوید و عملیات پرداخت را انجام دهید. 

5) پرداخت و فعالسازی:

پس از پرداخت همکاران ما در تیم بهسا وب با شما تماس خواهند گرفت و قدم به قدم به به شما راهنمایی خواهند داد. 

به جز طراحی سایت پزشکی چه خدماتی ارائه می دهید؟ 

طراحی سایت پزشکی و دریافت مشاوره از بهسا وب

ما در بهسا وب به کسب و کارهای اینترنتی کمک می کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه های معقول بهترین نتایج را کسب کنند. شفافیت در ارائه خدمات بالاترین اولویت ما در بهسا وب است. پزشکان، کلینیک ها و بیمارستان هایی که قصد دارند با بهسا وب همکاری داشته باشند می توانند از پکیج های مختلف خدمات دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی + فروش اینترنتی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی، تبلیغات هدفمند و ارزان، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و غیره) یا پکیج مشاوره توسعه کسب و کار استفاده کرده و یا در دوره های آموزشی آنلاین که به صورت اختصاصی برگزار می شود شرکت کنند. 

اگر مایل هستید با بهسا وب قدم به قدم رشد کسب و کار خودتان را تضمین کنید، پیشنهاد می کنیم همین الان با شماره 09302891978 (پشتیبانی مستقیم بهسا وب) تماس حاصل نمایید تا در ساختن کسب و کار موفق و پولساز در کنارتان باشیم...