کارهای کوچکتر را سریعتر پیش ببرید تا گردش کار روزمره شما دقیق تر شود.

بسیاری از ابزارهایی که در این ماه معرفی می کنیم بر روی چیزهای کوچک تمرکز می کنند: یافتن کلیدهای میانبر، برخورد با کاراکترهای خاص، ساختن و دیجیتالی کردن طرح های شما و بهبود همکاری بین طراحان و توسعه دهندگان

علاوه بر این ها، یکسری ویدئو رایگان برای یادگیری React وجود دارد، پس بدون اتلاف وقت همین حالا شروع می کنیم!

1- React starter kit from Glitch:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

React را با این سری ویدئو های جالب بخوبی یاد بگیرید. اگر نیاز دارید که یک راه عالی برای یادگیری react را امتحان کنید استفاده از ویدئوهای  Glitch را به شدت توصیه می کنیم.

Glitch یک جامعه برنامه سازی است که شامل یک ویرایشگر کد مبتنی بر مرورگر و میزبانی فوری است، بنابراین شما می توانید شروع به ساخت برنامه ها بدون نگرانی در مورد جزئیات، فایل ها و نحوه نصب داشته باشید. کیت شروع کننده یک دوره ی آموزش در 5 بخش است با نمونه کدها به صورت تعاملی که به شما در یادگیری واکنش از محیط Glitch کمک می کند.

2- Startup with Google:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

اگر شما قرار است شروع به کسب و کار کنید، این مرکز اطلاعات و منابع از گوگل به خوبی به شما توجه می کند. این سایت به شما کمک خواهد کرد که ابزارهای نرم افزاری متناسب با تخصص و کسب و کار خود را پیدا کنید.

همچنین به شما اطلاعاتی در مورد بهترین شیوه های استخدام افراد می دهد، و بعلاوه به شما راه های بهتر برای معرفی و بازاریابی محصولتان را ارائه می دهد. ارائه بینش های الهام بخش از رهبران موفق که باعث ایجاد تحولاتی در صنعت های بزرگ دنیا شده اند و شما را با جوامعی که در پیشرفت شما کمک می کند، متصل می کند.

3- Whatruns:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

Whatruns یک افزونه برای مرورگر است که به شما یک گزارش دقیق از تمام فنی آوری هایی که در یک وب سایت خاص را اجرا می شوند می دهد. این اطلاعات شامل CDN ها، تم وردپرس، چارچوب جاوا اسکریپت و ... است. از آن برای پیدا کردن آنچه در حال حاضر محبوب است استفاده می شود.

4- Shortcuts.design:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

این سایت فوق العاده مفید هر یک از میانبرهای صفحه کلید را برای همه ابزارهای معمول مورد استفاده قرار می دهد. این ابزار بخش به بخش تقسیم می شود.

  1. بخش طراحی: (Cover Sketch، فتوشاپ، Illustrator، InVision و غیره)
  2. بخش توسعه: (Sublime Text و WordPress تا کنون) و همچنین GITHUB به زودی ارائه می شود.

و همچنین ابزارهای برای مک و سایر پلتفرم ها که به زودی به آنها اضافه خواهد شد.

5-Froala Design Blocks:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

در حال حاضر وب سایت هایی موجود هستند که الگوهای آماده و طراحی شده خود را با استفاده از تکنولوژی های مناسب در اختیار طراحان سایت قرار می دهند تا افرادی که به نیاز دارند یک طرح مناسب برای وب سایت خود پیاده سازی کنند، مانند Froala Design Blocks این سایت برای طراحی سایت ها به سرعت کمک می کنند. بیش از 170 بلوک طراحی وجود دارد که می توانید آن را به یک سایت بسیار جذاب و پاسخگو تبدیل کنید. این کاملا رایگان است و بر اساس بوت استرپ است.

6-CopyChar:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

این یک سایت نیاز به توضیح خاصی ندارد به سادگی آنرا لمس کنید، زمانی که شما نیاز به یک کاراکتر یا حروف الفبا دارید فقط با یک کلیک آن را در کلیپ بورد خود قرار دهید.

7-Flow:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

Flow برای ایجاد همکاری بین طراحان و توسعه دهندگان ایجاد شده است، برای ایجاد انیمیشن با وارد کردن طرح های Sketch و سپس کد کردن  که می تواند به یک توسعه دهنده تحویل داده شود و روند انتقال را بهبود می بخشد.

8-Mini Dot Grid Bullet Journal:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

اگر میخواهید ایده های خود را طراحی کنید، شما نیاز به یک دفترچه یادداشت خوب دارید. Mini-Dot Grid Bullet Journal برای انتخابی است برای حرفه ای ها. صفحات آن ضخیم است بنابراین شما می توانید از جوهر بدون نمایش زیاد استفاده کنید، وقتی آن را باز می کنید، کاملا مسطح است بنابراین استفاده از آن راحت است و پوشش سخت و مقاوم در برابر آب را داراست. البته اگر شما به دنبال چیزی کمی بزرگتر هستید، گزینهای دیگری نیز وجود دارد.

9-Tracy:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

وقت آن است که برخی از فریم ها را از نوت بوک خود به روی صفحه خود منتقل کنید، این کاملا یک راه خوب است. کد QR را با تلفن یا رایانه لوحی خود اسکن کنید، سپس طرح هایی را که می خواهید به صورت دیجیتالی عکس بگیرید را عکاسی کنید. تریسی سپس خطوط شما را به بردارها در فرمت SVG تبدیل می کند.

10-Siftery Product Alternatives:

10 ابزار کاربردی طراحی سایت دسامبر 2017

با استفاده از مجموعه داده های بزرگ به شما می گوید که شرکت های تولیدی معمولا هنگامی که از چیزی استفاده می کنند تغییر می کنند. مفید است که به شما در درک نیازهای مشتریان تبدیل شدن به محصول خود کمک کنید و همچنین اگر شما به دنبال یک جایگزین برای محصولی هستید که از آن استفاده می کنید که مورد نیاز شما نیست، مفید است.